Spaar mee voor T.V. de Fjouwere !

Poiesz Jeugd Sponsor Actie

Spaar mee!

Tv De Fjouwere wil mensen in beweging brengen voor de Poiesz Jeugd Sponsor Actie

De vereniging vraagt iedereen: spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Wij sparen voor een bijdrage voor de jeugdlessen. De bedoeling is om dit via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie te realiseren. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van Tv De Fjouwere bij de Poiesz supermarkt in Sint Annaparochie helpt u al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van Tv De Fjouwere, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van Tv De Fjouwere is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Sint Annaparochie.

De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 11 februari t/m 7 april 2019 bij Poiesz supermarkten.

Let op!! Munten uit vorige jaren mogen niet ingeleverd worden, alleen munten van dit jaar (met een blauwe rand)!

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Tv De Fjouwere

Evelyne Graafsma

tennis@tvdefjouwere.nl